Devlet Bahçeli Mesire Alanı Akşamları Bir Başka Güzel

Gazi Antep ve Osmaniye illerinin sınırı olan Hasanbeyli ilçesi gerek havası, gerekse doğa güzelliklerinden ötürü bu iki ilden özellikle de yazın yoğun ilgi gören küçük bir ilçedir. Kentleşmenin bir ürünü olan apartmanlaşmayla beraber yeşil alan ihtiyacı da beraberinde oluştu.

Şehrin merkezin 2 km olan merire alanımız; 15000 m2 , WC, Mescit, Çeşmeler, kamelya ve her kamelyada mangal sistemi bulunmakta. Çocuklarımızın oynayabilecekleri çocuk oyun grubu bulunmakta. Ayrıca hazırlıksız gelen misafirlerimiz için et lokantası bulunmaktadır. Girişin ve 30 araçlık otoparkının Ücretsizdir.

Başkan Koca; Yeşil alan demek çiçeklik ve çimenlik alan demek değildir. Yeşil alan Dev ağaçlar demektir. Yaşam için olmazsa olmazımızı oluşturan ağaçlar; aynı zamanda tozu ve gürültüyü emerek ortamı dinginlendirir, görüntüsü ile de ruhu dinlendirir. bu sebeple kayaları parçalayarak yaptığımız bu mesire alanına ileride gölgesinde oturulacak bir çok ağacın fidanını toprakla buluşturduk.

Milliyetçi Hareket Partisi ve Hemşehrisi olduğumuzdan gurur duyduğumuz Sn Devlet Bahçeli’ye yakışır bir yöneticilik sergilediğimize inanırken; bizden sonra gelecek arkadaşlara çok zor bir iş bırakmış olduk. Çünkü 4 yıl gibi kısa bir sürede 40 yılda yapılmayan hizmeti İlçemize kattık ve tabiri caizse çıtayı çok yukarılara taşıdık.